Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

Od 1.4. 2015 se opět vrací program

4+1 ZDARMA

 

Naše prodejna je autorizované místo pro prodej krmiva značky PRO PLAN. 

 

Akce, která probíhá jen v autorizovaných prodejních místech PRO PLAN

 

AKCE 4+1 ZDARMA

Jak se zapojit do PROPLAN® PARTNER programu 4+1 ZDARMA?

Zaregistrujte se již nyní! Stačí vyplnit "Registrační formulář" ZDE.

Tištěná verze registračního formuláře je k dispozici na autorizovaných prodejních místech PRO PLAN ® PARTNER, jejichž seznam naleznete ZDE. Vyplněný registrační formulář zašlete v přiložené odpovědní obálce (placeno příjemcem) na adresu PRO PLAN ® PARTNER, P.O.BOX č.5, 258 12 Vlašim

Na základě řádně vyplněného registračního formuláře vám zákaznické centrum vystaví Vaši osobní PRO PLAN ® PARTNER kartu. PRO PLAN ® PARTNER kartu obdržíte fyzicky do 3 týdnů od doručení registračního formuláře do zákaznického centra.

Do 24 hodin od Vaší registrace obdržíte e-mail s informacemi o Vaší kartě (číslo karty a její EAN kód). Tyto informace Vám umožní ihned začít načítat nákupy výrobků PRO PLAN ® na Vaše PRO PLAN ® PARTNER konto do doby, než Vám bude poštou doručena Vaše osobní karta.

Nyní vám již nic nebrání užívat výhod PRO PLAN ® PARTNER programu.

 

Zaregistrujte se do bodového věrnostního programu PRO PLAN PARTNER a při nákupu krmiva  PRO PLAN použijte zákaznickou kartu PRO PLAN PARTNER. Zakoupená balení se Vám  načtou na kartu a započítají do AKCE 4+1 ZDARMA.

          Pravidla AKCE 4+1 ZDARMA

 • Akce se vztahuje na kompletní sortiment granulovaných krmiv  PRO PLAN pro psy a kočky (400 g, 800 g, 1,5 kg, 2,5 kg, 7,5 kg, 12 kg a více)
 • Balení stejné velikosti (možno i různé receptury) zakoupená s použitím PRO PLAN PARTNER karty se načítají na Vaše zákaznické konto. Započítávají se zvlášť produkty pro psy a zvlášť pro kočky - podle hmotnostní kategorie1.
 • Po načtení pěti kusů balení stejné velikosti (hmotnosti) Vás budeme informovat obsluha obchodu, kde nakupujete.
 • Co je možné kombinovat při výběru?
  - krmiva různých receptur
  - krmiva pro různé věkové kategorie psů nebo koček
  Co není možné kombinovat při výběru?
  - produkty pro psy s produkty pro kočky
  - různé velikosti balení